Jedinečný design
Transparentní plášť

Díky designovému pojetí nového Printeru má zákazník k dispozici moderní a kvalitativně hodnotné razítko, které se nemusí schovávat v šupleti.

Jednoduché a přesné razítkování

Díky transparentnímu plášti může být otisk přesně napolohován.

 

personalizacePersonalizace razítka

Zákazník si může vytvořit sám své razítko pomocí ImageCardTM Designer (např.: s fotografií své rodiny nebo se vzpomínkou na svoji dovolenou). Na spodní straně kartonové krabičky jsou uvedeny informace pro zákazníkaa, jak může své razítko personalizovat. Zákazníci z firem a institucí si mohou vytvořit své razítko v korporátním designu (firemní logo, barva apod.). Aplikaci pro vytvoření vlastní personalizace razítka najdete zde ImageCardTM Designer.

 

Inovativní design

Novým designem, čímž se obzvláště dobře odlišuje od obvyklých designů běžných razítek, podtrhuje COLOP zcela novou cestu v razítkářské branži.

Inovativní technika

U protiskluzových zarážek byl poprvé použit vstřikovací postup. Díky tomuto jedinečnému protiskluzovému zajištění je zabráněno vypadávání plastových dílků a zajištěna garance perfektního otisku. Možný výskyt dvou lehce odsazených otisků, především u rychlého razítkování, je tímto minimalizován.

Inovativní koncept rámečku
Barvy razitek

Část / díl nové konstrukce je založena na rámečku. Ten je, zároveň s držadlem a aretací, k dostání ve 2 barvách: černé a bílé. Což číní celý plášt´ strojku více stabilním a robustním. Je jedno na jaké straně pláště se razítko stiskne – nový Printer vytvoří vždy perfektní otisk. Díky novému konceptu získá zákazník při koupi Printeru razítko s bílým nebo černým rámečkem.V razítkovém strojku je vložena kartička ImageCardTM a další je vložena v kartonové krabičce. Všechny image kartičky jsou oboustranně potištěny, čímž je razítko automaticky dodáno ve čtyřech designech.

Microban®

Také verze Microban je u nových modelů Printer k dispozici a to v bílém provedení rámečku. Image okénko a držadlo strojku jsou vybaveny antibakteriální ochranou. Jedná se o části razítka, která jsou při razítkování nejvíce v kontaktu.

Razítka k vlastnímu sestavení;Razítka k vlastnímu sestavení textu

Bílý Printer je k dispozici také v sestavovacím setu.